رمان عاشقانه

دانلود رمان ترنج و عطر بهار نارنج

دانلود رمان ترنج و عطر بهار نارنج اثر سما جم

رمان ترنج و عطر بهار نارنج
رمان ترنج و عطر بهار نارنج

دانلود رمان ترنج و عطر بهار نارنج اثر سما جم با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم

در این داستان با دو نام ترنج و بهار برخورد میکنید که یکی از آنها در کودکی با دریافت تصویری بر پرده‌ی سفید ذهنش بزرگسالی مخدوشی برایش رقم خورده و عزم آن دارد که با مهربان‌ترین همراه و همنوازش ، خوش‌ترین لحظات را بر اریکه‌ی خیالش ثبت کند و آن که واقعیت این همراهی را به ته خط می‌رساند ،‌‌ همان اوست که …

خلاصه رمان ترنج و عطر بهار نارنج

همیشه میدانستم که همراهی ات با آن عطر دلپذیر، رویایی است که تنها میتوان با خود از آن یاد نمود. همیشه میدانستی که من، تُردتر از آنم که ندیدن هایت را بپذیریم و اگر نیایی و بر هیجان بی رنگ نگاهم قدم نگذاری، فرو خواهم شکست.تو نبودی و کسی آمد که بر جایگاه خیالت نشست و سلطانی کرد و عطر ماندگارت را شست و بهشت را بر من فرود آورد. تو نبودی …(مقدمه)

بهار: پاسخگوی پانصد و هفده بفرمایید؟ کمک.. خانوم.. تو.. رو.. خدا.. کمک.. الو.. الو.. صدام رو دارید؟ کمکم.. کنید.. عزیزم… خانوم… فکر کنم اشتباه گرفتید! به جای هشت باید پنج می زدید که به اورژانس وصل بشه، اینجا صد و هجدهه، متوجه اید خانوم؟ صداش بریده بریده به گوشم میرسید. کمک.. کنید.. دستم.. ح.. س.. ندار.. ه… کمک..
با خودم گفتم: خدایا، این دیگه چیه؟ عجب گرفتاری شدم. حالا چی کار باید بکنم؟

صداش از ته چاه می اومد، یه طوری که انگار گوشی تلفن ازش فاصله داره. سنش هم به نظر بالا می رسید. -خانوم گوش کنید، لااقل بگید کجایید؟ چه اتفاقی براتون افتاده؟ صدای زمزمه ی منقطعش، خیلی بد به گوشم میرسید. قل.. بم.. درد.. می.. کنه.میتونید آدرستون رو بگید؟ خیابو.. ن مقا.. می.. کوچ.. ـه.. ته.. را.. نی.. پلا.. ک.. هفت.. زنگ.. یک.. خدا… یا.. الو.. الو خانوم..

الان به اورژانس زنگ میزنم تا به کمکتون بیاد، می شنوید؟ ای بابا اینم که حرف نمیزنه.خطش رو نگه داشتم و با خط دیگه، صد و پونزده رو گرفتم. صدای دختری توی گوشم پیچید.اورژانس تهران، بفرمایید؟ سلام؛ یه مورد اورژانسی داریم.مشکلشون چیه؟ ای وای! من از کجا بدونم؟ عجب کاری کردم ، یادم افتاد که خانمه گفت : قلبش …


اطلاعات رمان ترنج و عطر بهار نارنج

نام رمان : ترنج و عطر بهار نارنج
نویسنده رمان : سما جم
ژانر رمان : عاشقانه , اجتماعی
سطح رمان : متوسط
ویراستاران : تیم سایت رمان بوک
تعداد صفحه : 205
با عضویت در کانال تلگرام ، سوپرایز های بهتری دریافت کنید
اگر شما نویسنده این رمان هستید، میتوانید درخواست حذف ارسال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا