رمان اجتماعیرمان عاشقانه

رمان خاطرات برهنه

دانلود رمان خاطرات برهنه اثر مهسا رمضانی

رمان خاطرات برهنه
رمان خاطرات برهنه

دانلود رمان خاطرات برهنه اثر مهسا رمضانی با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم

آرام برای عقب نشینی از موقعیت آشفته خانوادش تلاش می‌کنه که مثل دوستش زهرا سرحال باشه و خوش بگذرونه ، صحیح و اشتباه مسیری که در پیش داره یک طرف ، وجود خانواده‌ای که به تعبیری خوشبختی آرامو می‌خوان یک طرف ، هر دوی این‌ها دست به دست هم میدن و آرامو تو تو مسیری هل می‌دن که پایانش شکل و وجه خوشی نداره ، آرام توی یه زندگی بی‌سر و ته که به ظاهر پر از سعادت و در نهان پر از بدبختیه اسیر می‌شه که عاقبت این داستان رو مردی رقم می‌زنه…

خلاصه رمان خاطرات برهنه

صدای فریاد در گوشم می‌پیچد! می‌نالم! آرام‌تر از همیشه می‌نالم! انگار دیگر قدرت ندارم، قدرت فریاد دوباره! گلویم می‌سوزد، تنها به این فکر می‌کنم که باز هم شکست خورده‌ام. باز هم نابود شده‌ام، تنها به این فکر می‌کنم که چرا باید این‌طور می‌شد! دستی بر روی موهایم می‌نشیند.

نوازش های آرامیکه فقط بوی آرامش میدهند نه بوی هزار و یک خصلتی که فقط مردنماها دارند … آرامتراز همیشه میشوم … غرق در یک زندگی رؤیایی؛که فقط رویایم آن را میدید … آروم بخواب عزیزم … چقدر این تک جمله ی ساده به دلم مینشیند! چقدر اینبار برخلاف همیشه اسمم را دوست دارم … چقدر میخواهمه ش.

دیگه هیچ کسی آزارت نمیده … اینبار تا آخر راه کنارت میمونم … میدونم که صدامو میشنوی … نمیذارم! باور کن اینبار نمیذارم … کمی جا به جا میشوم و باز صدای ناله ام به هوا برمیخیزد … صدای حرف زدنش بیشتر و بیشتر میشود … درد داری خانوم؟ خودم درمونت میشم … یه کم صبر کن! الان مسکن ها عمل میکنه و خوب میشی؛ فقط یه کم تحمل کن … اونوقتی که خواب بری و وقتی بیدار بشی راحت و آسوده ای … آروم باش خانوم!

توجه: فایل جهت ویرایش حذف شد!


اطلاعات رمان خاطرات برهنه

نام رمان : خاطرات برهنه
نویسنده رمان : مهسا رمضانی
ژانر رمان : عاشقانه , اجتماعی
سطح رمان : متوسط
ویراستاران : تیم رمان بوک
تعداد صفحه : 764
با عضویت در کانال تلگرام ، سوپرایز های بهتری دریافت کنید
اگر شما نویسنده این رمان هستید، میتوانید درخواست حذف ارسال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا