رمان تراژدیرمان خارجیرمان هیجانی

رمان خشم و هیاهو

دانلود رمان خشم و هیاهو اثر ویلیام فاکنر

رمان خشم و هیاهو
رمان خشم و هیاهو

دانلود رمان خشم و هیاهو اثر ویلیام فاکنر با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم

این رمان پیچیده داستان زوال خانواده جیسون کامپسون که مزرعه دار بزرگی است حکایت می شود ، کارولین باسکومب کامپسون همسر جیسون و چهار فرزند به نام های کونتین که پسری باهوش و حساس و در عین حال شیفته مرگ است ، بنجامین که پسری عقب افتاده و در عین حال لال است ، جاسن که پسری اقتصادی و خودخواه است ، کدی تک دختر خانواده که به گفته فاکنر قهرمان اصلی کتاب است و قبل از ازدواج کردن ، باردار می شود …

خلاصه رمان خشم و هیاهو

کتاب چهار فصل دارد و هر فصل راوی متفاوتی دارد و البته سبک روایی هم متفاوت است … تکنیک برجستهٔ خشم و هیاهو استفاده از چهار نگاه مختلف در روایت فروپاشی خانوادهٔ کامپسون است، از ذهن ناتوان بنجی به ذهن وسواسی کونتین و سپس حرکت به ذهن متفاوت یا بی‌اندازه وسواسی جیسون و در آخر نیز به سوی دنیای عینی دیلسی .

خشم و هیاهو یک کتاب پیچیده و دشوار است و هرکسی از عهده‌ی خواندن آن برنمی‌آید. اگر شما تازه کتاب خواندن را شروع کرده‌اید و یا به اصطلاح کتاب‌خوان حرفه‌ای نیستید پیشنهاد رمان بوک این است که سراغ این کتاب نروید ، داستان پیچیده است و باید بسیار با دقت بخونید تا از همه ماجرا سر در بیارید . به خصوص که افراد با اسامی مشابه در نسل های مختلف در داستان وجود دارند  یا افرادی هستند که تغییر نام می دهند و علاوه بر این برخی شخصیت های زن و مرد اسم یسکان دارند .

فصل اول از زبان بنجامین روایت می شه و از آن جایی که بنجامین عقب افتاده ذهنی است قادر به یادآوری مطالب به صورت درست نیست . او دائما در زمان رفت و آمد دارد و هر بار قسمتی از یک ماجرا را به یاد می آورد . فصل دوم از زبان کونتین روایت می شود که این فصل از فصل اول هم سخت تره . کونتین ذهنی آشفته و افسرده دارد و گاه حتی جملات را نصفه کاره رها می کند .فصل سوم از زبان جاسن است که روایتی مستقیم و ساده دارد و فصل چهارمی نیز از زبان راوی وجود دارد و در انتها اصل و نسب و سرانجام این خانواده ذکر شده است .

این رمان برنده جایزه نوبل و جزو برجسته ترین رمان هاست و پیشنهاد ما به شما …


اطلاعات رمان خشم و هیاهو

نام رمان : خشم و هیاهو
نویسنده رمان : ویلیام فاکنر
ژانر رمان : خارجی , هیجانی , تراژدی
سطح رمان : عالی
ویراستاران : تیم رمان بوک
تعداد صفحه : 442

دانلود رمان خشم و هیاهو

با عضویت در کانال تلگرام ، سوپرایز های بهتری دریافت کنید
اگر شما نویسنده این رمان هستید، میتوانید درخواست حذف ارسال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا