رمان پلیسیرمان تراژدیرمان عاشقانه

رمان راز یک سوگند

دانلود رمان راز یک سوگند اثر شکیبا پشتیبان

رمان راز یک سوگند
رمان راز یک سوگند

دانلود رمان راز یک سوگند اثر شکیبا پشتیبان با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم

سرگذشت دختری به اسم آدنیس رو نقل میکنه که منش به شدت مثبت داستان مون و در گذشته به باند بزرگ و یه نیروی پلیس افشا کرده ، در حقیقت دستگیرشون کرده ، آدنیس داستان ما پلیس ، ولی حالا جان مرده ای داره ، دیگه مثله قبل خشنود و سرزنده نیست ، ضعیف شده و ازجنس شیشه است که با کوچکترین آسیب میشکنه و نوسازی نمی شه ، چرا ؟ چون یه سری از باند قاچاقچیان تمام خانواده اش و کشتن و آدنیس بی گناه مظلوم خودش رو مقصر مرگ پدر و مادرش میدونه …

خلاصه رمان راز یک سوگند

در سایه های اشک تو تصویر می شوم … با واژه های شعر تو تعبیر می شوم … با آخرین نگاه دو چشم جوان تو من قطره قطره می چکم و پیر میشوم … خبری نیست … خیاطی میکنم آسمان را به زمین می دوزم و چشم هایم را به در! … خدا می داند دلم را چند بار کوک زدم که این چنین دل تنگم ، راز یک سوگند!

راوی : آدنیس من از تبار غمم ، غمی که پایانی ندارد و به تمام وجودم ریشه کرده و نابودی را به رستاخیز بسته است … من سرشار از دردم ، دردی که هیچ وقت از بین نخواهد رفت! … همیشه دوستم سارمینا به من می گوید : هی دختر آخه چی تو رو از سنگ کرده ؟ به خدا که هنوز دلیل سنگ شدنم را نمی دانم! … ولی می دانم مادر گرانبهایم را از دست داده ام … پدر مهربانم را از دست داده ام … برادر بزرگم آدونیس را از دست داده ام و خواهری که تازه داشت وارد دانشگاه میشد!

آندیا را از دست داده ام … من خود کردم و در این دل دردم گله هاست آه که عاشق شدن عادت کم حوصله هاست و من ،
آری من هرگز عاشق نخواهم شد! … امن … آری من دختری به نام آدنیس امینی فر بیست و چهار ساله از تهران که لیسانس پلیسی دارم،میگویم که عاشق نمیشوم! … من یک بار عاشق بودم … آن همه عاشق خانواده ام،کسانی که با تمام وجود می پرستیدم شان!

آنها را از دست دادم و تنها شدم و بار دیگر نمی خواهم با عاشق شدنم جان کس دیگری گرفته شود … من دیگر عاشق نخواهم شد تا کسی از دست نرود تا کسی نمیرد! … آه که اصلا دلم نمی خواهد صحنه تصادف شان را یادم بیاید … نمی خواهم خاطرات مرگشان روح مرا درد دهند و سوهان عذاب کشیدنم باشند …


اطلاعات رمان راز یک سوگند

نام رمان : راز یک سوگند
نویسنده رمان : شکیبا پشتیبان
ژانر رمان : تراژدی , عاشقانه , پلیسی
سطح رمان : متوسط
ویراستاران : تیم سایت رمان بوک
تعداد صفحه : 139

دانلود رمان راز یک سوگند

اگر شما نویسنده این رمان هستید، میتوانید درخواست حذف ارسال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دانلود رمان های عاشقانه