رمان اجتماعیرمان عاشقانه

دانلود رمان رکسانا

دانلود رمان رکسانا اثر مرتضی مودب پور

رمان رکسانا
رمان رکسانا

دانلود رمان رکسانا اثر مرتضی مودب پور با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم رایگان

داستان رمان های م.مودب پور طبق نظریه منتقدان همیشه با حضور و نقش آفرینی دو شخصیت اصلی شروع می شود که همیشه یکی شوخ و بذله گو و دیگری غمگین و ساکت است ، اما این قصه راجب هامون شباهنگ پسره مایه دار خشک و بی روح و دختری به نام رکسانا …

خلاصه رمان رکسانا

با پسر عموم , تو ماشین من نشسته بودیم و داشتیم تو یه بزرگراه خیلی شلوغ حرکت میکردیم. من رانندگی میکردم و مانی کنارم نشسته بود و تکیه ش رو داده بود به شیشه بغل و همونجور که اروم اروم میرفتیم جلو , با همدیگه حرف میزدیم .

پدر من و مانی, دو تا برادر بودن که همیشه با همدیگه زندگی کردن … همیشه م با همدیگه شریک بودن … الانم یه کار خونه بزرگ دارن … خونه هامون بغل همدیگه س … دو تا خونه ی دو بلکس بغل هم با حیاط های بزرگ و پرگل و گیاه و درخت که وسط شون دیوار نداره.

من و مانی چند سالی هس که دانشگاه مونو تموم کردیم و تو همون کارخونه کار میکنیم ، مادر مانی موقع تولدش فوت کرد و چون باهمدیگه یک سال اختلاف سنی داریم , مادرم اونم شیر داد … عموم بعد از مادر مانی دیگه ازدواج نکرد، زنش رو خیلی دوست داشت.

در حقیقت مادر من مانی رو بزرگ کرد و ما دو تا مثل دوتا برادر بودیم. هرجا که می رفتیم و هر کاری که میکردیم با همدیگه میرفتیم و با همدیگه میکردیم، یعنی مانی میرفت و من هم دنبالش … یه خورده شیطون بود اما اقاو مهربون و فداکار!

پدرم و عموم برامون دوتا ماشین خیلی گرون قیمت خریده بودن و انداخته بودن زیر پای ما! حقوق مونم با اینکه هفته ای دو سه روز بیشتر کار نمیکردیم خیلی عالی بود … تو شمالم دوتا ویلای خیلی خیلی بزرگ داشتیم که تا تقی به توقی می خورد مانی کار رو تعطیل می کرد و به هوای تمدد اعصاب دوتایی یه جوری در میرفتیم و سه چهار روزی اونجا می موندیم!

خلاصه تو ماشین نشسته بودیم و من داشتم حرف میزدم و مانی م لم داده بود به شیشه و هم اهنگ گوش میکرد و هم با من حرف میزد …


اطلاعات رمان رکسانا

نام رمان : رکسانا
نویسنده رمان : مرتضی مودب پور
ژانر رمان : عاشقانه , اجتماعی
سطح رمان : متوسط
ویراستاران : تیم رمان بوک
تعداد صفحه : 455
با عضویت در کانال تلگرام ، سوپرایز های بهتری دریافت کنید
اگر شما نویسنده این رمان هستید، میتوانید درخواست حذف ارسال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا