رمان عاشقانهرمان غمگینرمان کل کلیرمان هیجانی

دانلود رمان عشق ارباب

دانلود رمان عشق ارباب اثر darya

رمان عشق ارباب
رمان عشق ارباب
دانلود رمان عشق ارباب اثر darya با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش و لینک مستقیم

ستاره پس از درگذشت سرزده خواهر دوقلویش مهتاب و به سفارش و وصیت او قبول می کند که وظیفه او را درخانه اش و در کنارشوهر خواهر خشک و تودارش بازی کند ، حالا با حضور او آرامش به خانواده برگشته ولی شعله های تلافی و تقاص در کنار عشقی نوشکفته ستاره را وادار می کند که …

خلاصه رمان عشق ارباب

دوستت دارم چون تنها ترین فکر تنهایی منی … دوستت دارم چون زیباترین لحظات زندگی منی … دوستت دارم چون زیباترین رویای خواب منی … دوستت دارم چون زیباترین خاطرات منی!

دوستت دارم چون به یک نگاه … عشق منی.

دستان ظریف و لطیفش از بین دستهایم شل شد و از روی تخت آویزان شد … نگاهم را به حلقه ای که کف دستم گذاشته بود دوختم!

همانطور از کنار تختش بلند شدم … نگاه آخرم را به او دوختم که چشمان زیبایش برای همیشه بسته شده بود … با حالت گنگی سرم را برگرداندم و به طرف در اتاق به راه افتادم!

با بی حالی دستگیره را گرفتم و از اتاق خارج شدم … چشم های پر از اشک آن دو نفر را نا دیده گرفتم و به طرف آخر راهرو راه افتادم که صدای جیغ نرگس جون عمه ای که مانند مادری دلسوز کنارمان بود به اوج رسید!

نرگس جون … مهتاب … این آغازی بود برای اینکه به خودم بیایم و با قدم های بلندتر و تندتر از راهرو بگذرم و راه خروجی بیمارستان را در پیش بگیرم!

قدم هایم تندتر شد و با حالت دو از بین مردم می گذشتم و حلقه را در دستم می فشردم … دوست داشتم فریاد بکشم و داد بزنم اما خودم را باتنه ای که به عابران می زدم و آنها مرا دیوانه خطاب می کردن خالی می کردم!

اون رفته بود برای همیشه رفته بود و خواسته ی بزرگی را به من واگذار کرده بود … با کشیده شدن بازویم ایستادم و سرم را به زیر انداختم …


اطلاعات رمان

نام رمان : عشق ارباب
نویسنده رمان : darya
ژانر رمان : عاشقانه , غمگین , هیجانی
سطح رمان : متوسط
ویراستاران : تیم رمان بوک
تعداد صفحه : 528
اگر شما نویسنده این رمان هستید، میتوانید درخواست حذف ارسال کنید
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن