رمان اجتماعیرمان عاشقانه

رمان قبل از شروع

دانلود رمان قبل از شروع اثر مهسا زهیری

رمان قبل از شروع
رمان قبل از شروع

دانلود رمان قبل از شروع اثر مهسا زهیری با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم

داستان دختری به نام نارینه است که خواهر ناتنیش در شرف ازدواج با فرشید ، پسری که عموی بسیار ثروتمندی داره که تنها ۶ سال از خودش بزرگتره و همه جوره تکه ، نارینه گرچه از مادر با خواهر و برادرش جداست اما فامیلیه متفاوتی با اونها هم داره و همین سبب میشه که عموی نامزد خواهرش، آدلان سر این موضوع اونو به هم بریزه …

خلاصه رمان قبل از شروع

در رو باز کرد و خواست لامپ رو روشن کنه که گفتم: نه! چی شده؟ چه خبر؟ بعدا میگم. الان خسته ام.عمه ت میگه بیا پایین … فقط با ناراحتی نگاهش کردم. حالا که فهمیده بودن، نمیشد که نرم. آیه شد که نرم. آیه ی قرآن غلط می شد!فاطمه شونه بالا انداخت و رفت.

یک ربع بعد دوش گرفته بودم و به سمت سالن از پله ها پایین میرفتم. مثل اینکه این سری خاله ی داماد هم اومده بود؛ از جلسه اول و دوم به خاطر میآوردمش. کنار مادر داماد و عمه و خانوم و فاطمه نشسته بود. با فاصله ی چند صندلی از نیکا و فرشید که تقریبا نیم رخ بود.دو مرد پشت به پله ها در حال گفتگو بودن.با نزدیک شدن به جمع سلام بلندی کردم و به طرف صندلی کنار فاطمه رفتم.

بوی سیگار و ادکلن تلخ زیر دماغم زد که فقط مال یه نفر میتونست باشه! پس با ماشین فرشید اومده بود!حوصله جمع رو نداشتم. بخصوص با هفته ی بدی که گذرونده بودم. سرم به شدت درد میکرد. حواسم به ناخنهای کوتاه شدهام بود که نگاهم به چشمهای سرد خانوم و نگاه جستجوگر عمه و نگاههای تحقیرآمیز دو زن روبه روم نیفته. همون لحظه سینی با یه لیوان شربت و قرص مسکن جلوم ظاهر شد.

سرم رو بلند کردم و با دیدن لبخند «عزیز »لبخند کمرنگی زدم و گفتم: زحمت کشیدی …


اطلاعات رمان قبل از شروع

نام رمان : قبل از شروع
نویسنده رمان : مهسا زهیری
ژانر رمان : عاشقانه , اجتماعی
سطح رمان : متوسط
ویراستاران : تیم رمان بوک
تعداد صفحه : 149
با عضویت در کانال تلگرام ، سوپرایز های بهتری دریافت کنید
اگر شما نویسنده این رمان هستید، میتوانید درخواست حذف ارسال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا