رمان انتقامیرمان عاشقانه

رمان مرد وحشی رویا رستمی

دانلود رمان مرد وحشی از رویا رستمی

رمان مرد وحشی
رمان مرد وحشی

دانلود رمان مرد وحشی از رویا رستمی با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم رایگان

داستان از آنجایی آغاز می شود که هیوا در شب عروسی اش با دوست پسرش کاوه که جلوی آرایشگاه منتظر است فرار می کند، این عملش باعث میشود آبروی یزدان همه جا برود، یزدان از شدت ناراحتی شب عروسی اش تصادف می کند ولی به محض خوب شدنش هیوا را پیدا می کند و شروع به انتقام …

خلاصه رمان مرد وحشی

دکمه ی تماس را زد که با توپ پر گفت: هیوا کجاست؟ … صدای متعجب لیلا را شنید: چی؟ من زنگ زدم بپرسم کی می رسین؟ … یعنی چی هیوا کجاست؟ … نیست، از آرایشگاه فرار کرده … صدای جیغ کر کننده ی لیلا را شنید … کارد می زدی خونش در نمی آمد … این همه مهمانی که درون باغ بودند … اسم و رسمش … فیلمبردار با احتیاط پرسید: چیکار کنیم؟ … جمع کنین برین، خسارتش هرچی میشه فردا میام تسویه می کنم.

برادرش داریوش از ماشین پیاده شد و متعجب به سمتش آمد … یزدان چیکار می کنی؟ چرا پس هیوا نمیاد؟ … عرق سردی از تیره ی کمرش پایین آمد … آنقدر خجالت زده بود که حتی نمی توانست با برادرش هم حرف بزند … فیلمبردار با تاسف سری تکان داد و به سمت ماشین تدارکاتشان رفت … داریوش متعجب پرسید: کجا؟!

بدون اینکه پاسخ داریوش داده شود ماشین فیلمبردار استارت خورد و حرکت کرد … داریوش به سمت یزدان رفت … شانه هایش را گرفت و گفت: چی شده؟ جون بکن بگو دیگه … هیوا … فرار کرده! … داریوش لب زد: یا خدا! … آبروریزی که برپا می شد تمام اسم و رسمشان را خط می انداخت … حالا همه می گفتند ازدواجشان اجباری بوده و عروس فرار کرده … داریوش به دیوار آرایشگاه تکیه داد … بدبخت شدیم پسر!

یزدان با خشمی پنهان زیر لب گفت: پیداش می کنم … در آرایشگاه باز شد و هدی با شرمندگی به سمتشان برگشت … یزدان هیچ حرفی نزد … فقط نگاهش کرد … سری تکان داد و به سمت ماشینش رفت … داریوش صدا زد …

توجه: فایل در حال ویرایش مجدد می باشد!


اطلاعات رمان مرد وحشی

نام رمان : مرد وحشی
نویسنده رمان : رویا رستمی
ژانر رمان : عاشقانه , انتقامی
سطح رمان : متوسط
ویراستاران : تیم رمان بوک
تعداد صفحه : 383
با عضویت در کانال تلگرام ، سوپرایز های بهتری دریافت کنید
اگر شما نویسنده این رمان هستید، میتوانید درخواست حذف ارسال کنید

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا