رمان اجتماعیرمان عاشقانه

رمان ویلان سروناز روحی

دانلود رمان ویلان اثر سروناز روحی

رمان ویلان
رمان ویلان

دانلود رمان ویلان اثر سروناز روحی با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون نسخه کامل با ویرایش جدید و لینک مستقیم رایگان

هم اکنون یک رمان پیشنهادی برای کاربران عزیز، بنیامین بدیع، سرگردان تر از این حرفهاست که بتواند برای زندگیش تصمیم درستی بگیرد، همه چیز گره خورده، همه چیز گم شده، هویتش ، اسمش ، زندگیش، به بن بست رسیدن ساده تر از به مقصد رسیدن است!

خلاصه رمان ویلان

چشمهایش را چند ثانیه بست و باز کرد ، مطمئن نبود که میتواند اعصابش را کنترل کند ،با این حال دستش را به دستگیره ی درب اتومبیل گرفت و پیاده شد … پیرمرد با ان ژست طلبکار جوری جلوی در ایستاده بود که بنیامین با خودش فکر کرد قفل فرمان مشکی زیر صندلی را دست چپش بگیرد یا راست؟! پوفی کرد ، با پاشنه ی پا درب را بست … کوچه ی عریض را با چند قدم کوتاه طی کرد .

حالا رو به رویش ایستاده بود … نفسش بوی سیگار می داد ، یقه اش هم مثل همیشه کیپ بود . البته میخواست مطمئن شود مبادا هم سایه ای راپورتش را بدهد که ، مهندس البرز ، شبها وقتی در کوچه سیگاری دود میکند ، یقه بلند نمی پوشد! خواست متاسف شود اما نشد … به زور سالم کرد … مهندس البرز به زحمت سری تکان داد و پرسید : از این ورا عالیجناب … دستور بدم گوسفند سر بزنن برات جناب بدیع !

نیشخندی به لحن نچندان دلچسبش زد و بی پرده سراغ اصل مطلب رفت و گفت : اومدم دنبال رهام ! مهندس البرز دست چپش را بالا اورد ، با دیدن عقربه های ساعت ،ابرویی بالا انداخت و گفت : فکر کنم دو ساعتی زود اومدی ! خواست راند دوم را اجرا کند که ، در خانه باز شد ، اناهیتا دست رهام را گرفته بود …

اطلاعات رمان ویلان

نام رمان : ویلان
نویسنده رمان : سروناز روحی
ژانر رمان : عاشقانه , اجتماعی
ملیت رمان : ایرانی
ویرایستار رمان : سایت رمان بوک
تعداد صفحه رمان : 1301
با عضویت در کانال تلگرام ، سوپرایز های بهتری دریافت کنید
اگر شما نویسنده این رمان هستید، میتوانید درخواست حذف ارسال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا