رمان اجتماعیرمان عاشقانه

دانلود رمان کدامین نگاه

دانلود رمان کدامین نگاه اثر ساغر.ش

رمان کدامین نگاه
رمان کدامین نگاه

دانلود رمان کدامین نگاه اثر ساغر.ش با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم

داستان دختری به نام ساغر با چهره و ظاهری معمولی که در خانواده ی متوسطی زندگی می کند ، او پس از کنکور در رشته پزشکی دانشگاه شیراز قبول میشه و به همراه عمویش با پدر بزرگ و مادر بزرگ خود در شیراز می ماند تا اینکه فرید به زندگیش وارد می شود و بعد از آن رازهایی از زندگیش آشکار می شود که تا امروز مخفی مانده …

خلاصه رمان کدامین نگاه

برای بار چندم خودم را در آیینه نگاه کردم با خودم شروع کردم غر زدن … آخه این چه قیافه ای که من دارم آخه خدا جون نمیشه منم خوشگل می آفریدی … در حالی که با حرص موهایم را شانه می زدم گفتم آخه خدا جون چی می شد چشم های مینا رو برای من می ذاشتی ؟ یا موهامو مثل مامان پر و تابدار و طلایی می آفریدی ؟

ما دو تا خواهر بودیم با اختلاف یازده ماه ولی از لحاظ قیافه میشه گفت با اختلاف رقم نجومی! مینا خواهرم پوست سفیدی داشت با موهایی شبیه مامان پر و تابدار و طلایی … بینی خوش فرم ، لب و دهان خیلی زیبا … آدم هر موقع نگاهش می کرد حظ وافر می برد … بین دوستان معروف بود به سرندی پیتی ، از لحاظ هیکل هم مثل باربی بود خلاصه چهره ی زیبایی داشت .

بعد من بدبخت موهای مشگی … چشم و ابروی مشگی، پوست سبزه، بینی که اساسی باید تعمیر می شد … لب و دهان معمولی و از لحاظ هیکل هم همیشه تو رژیم بودم با این حال کمی توپول … شانه را روی میز قرار دادم و همین طور که شلخته وار به سوی تخت می رفتم با غرغر خسته کننده ای گفتم :

آخه خدا جون نمی دونم وقتی مینا رو آفریدی منو برا چیت بود ؟ اگه من دنیا نمیومدم آفرینشت ناقص می شد ؟ بعد با گیره موهایم را سفت کردم و دمر افتادم روی تخت … کتاب تست را پیش چشمم قرار دادم و شروع کردم تست زدن تصمیم داشتم امسال پزشکی را حتما قبول بشوم برای همین یک سال بود مرتب درس می خواندم و تست می زدم …

همین جور که برای خودم وقت می گرفتم و تند تند تست میزدم در باز شد سرم را که بلند کردم مینا را دیدم که …


اطلاعات رمان کدامین نگاه

نام رمان : کدامین نگاه
نویسنده رمان : ساغر.ش
ژانر رمان : عاشقانه , اجتماعی
سطح رمان : متوسط
ویراستاران : تیم رمان بوک
تعداد صفحه : 241
با عضویت در کانال تلگرام ، سوپرایز های بهتری دریافت کنید
اگر شما نویسنده این رمان هستید، میتوانید درخواست حذف ارسال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا