رمان جناییرمان عاشقانهرمان معمایی

دانلود رمان هرمیس

دانلود رمان هرمیس اثر پگاه رستمی فرد

رمان هرمیس
رمان هرمیس

دانلود رمان هرمیس اثر پگاه رستمی فرد با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم

داستان مردی که او را به چشم یک سو استفاده گر و هوس باز می بینند ، ماجرای بازگشت پسری بیست و هشت ساله مبتلا به بیماری دو شخصیتی به نام هرمیس به ایران و سایه انداختن برنامه ی طولانی مدتش برای انتقام، روی زندگی یک خانواده داستان ساز میشه و در این مسیر کم کم پرده از معما های پنهان برداشته میشه که هرمیس می فهمه نقشش در این بازی تنها قربانی بودنه …

خلاصه رمان هرمیس

یک لحظه صورتش را از نگاهم گذراندم. چشم هایش داشتند از مقاومت برای جا دادنِ آن همه اشک در خود منفجر می شدند. صورتش آشفته بود و ضعفی که از درون احساس می کرد را من هم احساس می کردم. تحمل نداشتم. اگر می ماندم بی شک می باختم. به طرف درِ دستشویی راه افتادم و گفتم:درو هم پشت سرت ببند.

چه فکري می کرد راجع به من؟! مردی که بعد از رسیدن به چیزي که به راحتی می شد اسمش را هوس گذاشت، دیگر کسی را مقابل خودش نمی بیند؟ یک سو استفاده گرِ نامرد و بی وجدان؟ بگذار فکر کند. فقط امیدوارم بعد از رفتنم هر وقت که به من فکر کرد بغض امشبش را به یاد آورد و هزاران بار بیزار شود از خاکی که براي در خود کشیدنِ من، لحظه شماري می کرد.

صداي باز و بسته شدنِ در را که شنیدم از دستشویی خارج شدم. خانه خالیِ خالی بود. انگار از اول هم هیچ کس در آن نبوده. در سوت و کور و دلگیريِ خانه به طرفِ شیشه ي بزرگِ رو به برکه ي مصنوعی رفتم و آرام گوشه ي پرده را کنار زدم. از سطحِ خانه که از سطحِ خیابان بالا تر بود، خیابان را می شد دید.

دیوارِ کنارِ پله هاي که با مو چسب پوشیده شده بود رفته رفته با نزدیک شدن به نیم در، ارتفاعش کم می شد و بالاخره با نیم در هم اندازه می شد …


اطلاعات رمان هرمیس

نام رمان : هرمیس
نویسنده رمان : پگاه رستمی فرد
ژانر رمان : عاشقانه , جنایی , معمایی
سطح رمان : متوسط
ویراستاران : تیم رمان بوک
تعداد صفحه : 828
اگر شما نویسنده این رمان هستید، میتوانید درخواست حذف ارسال کنید
با عضویت در کانال تلگرام آخرین رمان ها را سریع دریافت کنید
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن