رمان عاشقانهرمان فانتزی

دانلود رمان دنیای رازمینا

دانلود رمان دنیای رازمینا اثر رها گودرزی

رمان دنیای رازمینا
رمان دنیای رازمینا

دانلود رمان دنیای رازمینا اثر رها گودرزی با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم

فن فیکشن (افسانه یا واقعیت )دختری به نام رز دانشجوی رشته زمین شناسی که قراره به یک اردوی علمی در کوبا بروند اما در طول مسیر اتفاقاتی پیش میاد و منجر میشه رز از اونا جدا بشه و گرفتار گردابی بشه که سرآغاز دنیای رزمیناست …

خلاصه رمان دنیای رزمینا

استاد :به عقیده کیهان شناسان ،احتمال وجودحیات در دیگر سیارات محدوده !منظومه شمسی بسیار ضعیف است؛ زیرا عطارد و زهره بسیار سوزان وخفه کننده ،مریخ سرد و مشتری و زحل در«آمونیک»و«متان»غوطه ورند؛ ولی این نوع داوری ها درباره کرات منظومه شمسی نیز چندان منطقی نیست؛ زیرا اگر خود را در یکی از این سیارات قرار دهیم ،درباره زمین میگوییم زمین از گاز کشنده اکسیژن احاطه شده است و نمیتوانیم بفهمیم که چهگونه ساختمان بدن انسان با اکسیژن سازگاری دارد.

به جسیکا گفتم: یعنی تو خونه هم این‌قدر کتابی حرف می‌زنه؟مثلا میگه چنانچه غذای امروز را دوست نداشتید فردا غذای دیگری درست خواهم کرد!زدیم زیر خنده که استاد گفت:خانوم فرد شما نظری ندارید؟نیشم بسته شد. یکم فکر کردم و روایتی که خونده بودم و گفتم:در کتاب‌ توحید و حصال روایتی هست از جابر بن یزید که از امام باقر (ع) در مورد آیه ۱۵ سوره “ق” پرسید.

امام فرمود: ای جابر آیا فکر می‌کنی که خدا فقط این عالم واحد، کره زمین را خلق کرده و آیا فکر می‌کنی که خدا به جز شما بشری نیافرید؟ به خدا قسم که خداوند هزار هزار عالم و هزار هزار آدم آفرید که تو آخرینشان هستی و اینان نیز آدم هستن!بچه‌ها هرکی یه چیزی می‌گفتن. استاد دستش رو به معنی سکوت بالا آورد. بچه‌ها ساکت شدن.

استاد: امام باقر پنجمین امام مسلمون ها است و در زمان خودشون دانشمند بودن! یکی از دخترای اخر کلاس گفت : یعنی می خوای بگی جز ما …


اطلاعات رمان دنیای رازمینا

نام رمان : دنیای رازمینا
نویسنده رمان : رها گودرزی
ژانر رمان : فانتزی , عاشقانه
سطح رمان : متوسط
ویراستاران : تیم رمان بوک
تعداد صفحه : 400
با عضویت در کانال تلگرام ، سوپرایز های بهتری دریافت کنید
اگر شما نویسنده این رمان هستید، میتوانید درخواست حذف ارسال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا