رمان طنزرمان عاشقانه

رمان زروان

دانلود رمان زروان اثر م.مطلق

رمان زروان
رمان زروان

دانلود رمان زروان اثر م.مطلق با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم بصورت رایگان

داستان دختر زحمت کشی به نام نازگل که برای پرستاری بچه های مردی به اسم طاها فرداد به منطل او می رود ، نازگل که باید خرج مادر و خواهرانش را بدهد ، اتفاق هایی برایش می افتد …

خلاصه رمان زروان

توی گرمای تابستون داشتم هلاک می شدم … ماشالا مترو هم که هیچ وقت یه صندلی خالی نصیب ما نمیشه … داخل مترو هم خیلی شلوغه … به دره مترو تکیه زده بودم و تیکه روزنامه ی کنده شده ی همشهری نگاه می کردم … برای بار سوم به آگهی خیره شدم، پرستار تعدادی بچه، آشپزی و دارای مدرک لازمه و اینا می خواست … خدایا یعنی برای بار اوله می بینم یه جا به انگشتان پر هنرم نیازمنده.

فکر کنم اینجا هم برم بگن نه…سابقه ی سرآشپزی رستوران و فوق لیسانس روانشناسی کودک… دیگه واقعا چی می خوان؟! رسیدم به ایستگاه، همین که در مترو باز شد کلی مسافر وارد کوپه شدن و تونستم به سختی خارج بشم … از مترو که اومدم بیرون به مهناز زنگ زدم که بعد از سه بوق برداشت: باز چی شده؟

ای مرده شورتو ببرن که من به خاطر دانشگاه آزاد خانم مجبورم برم پرستاری کنم.عاشقتم خواهرم. کار که عیب نیست؟ هست؟! راست میگی خودت کار کن و پول در بیار عزیر خواهر … نه دیگه شما بزرگتری شما باید پیش قدم شی … گربه ی نیر خانوم چنگ بزنه به صورتت… کجایی حالا؟… کجا باشم …خیاط خونه … باریکلا دوخت و دوزم می کنی؟… نه با ندا نشسته ایم و حرف میزنیم … حالا رفتی سرکارش؟

نه بابا دارم میرم … محل کارش میدون ونکه. دعا کن این یکی قبولم کنه.دعا کنم ردیف شه بعدش چی به من میرسه؟تو دعا کن درست شه با اولین حقوقی که بگیرم برات کادو میگیرم …

توجه: در حال پالایش محتوای این مطلب هستیم!


اطلاعات رمان زروان

نام رمان : زروان
نویسنده رمان : م.مطلق
ژانر رمان : طنز , عاشقانه
سطح رمان : متوسط
ویراستاران : تیم رمان بوک
تعداد صفحه : 349
با عضویت در کانال تلگرام ، سوپرایز های بهتری دریافت کنید
اگر شما نویسنده این رمان هستید، میتوانید درخواست حذف ارسال کنید

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا