رمان تراژدیرمان جناییرمان درامرمان عاشقانهرمان هیجانی

دانلود رمان تراژدی

دانلود رمان تراژدی اثر Ghostwriter

رمان تراژدی
رمان تراژدی

دانلود رمان تراژدی اثر Ghostwriter با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم

زمانی که همه فکر می کنند همه چیز آرام است نامه ای از زندان ماریکوپا کانتی در ایالت آریزونا به دست کرولاین مک هیل می رسد ، داستان فراز و نشیب های زندگی یک قاتل که بیشتر دوران عمرش را برای این کار تعلیم دیده ، زنی بی رحم و خون ریز که زندگی انسان ها برایش پشیزی ارزش ندارد ، استقلال و آزادی اش همیشه در مرتبه ی اول بوده و هست و حالا زمانی می رسد که برای به دست آوردن آزادی ، دست به خ*ی*ا*ن*ت می زند ، پیمان شکنی که پیامدهایش نه تنها زندگی خودش بلکه زندگی اطرافیانش را هم زیر و رو خواهد کرد ، بی وفایی که پایان کار را به یک تراژدی بزرگ بدل می سازد …

خلاصه رمان تراژدی

این موضوع از چه زمانی شروع شد ؟ این پازل از کی بهم ریخت ؟ یا بهتر است مثال بهتری بزنم، جایگاه مهره های این شطرنج را چه کسی به اشتباه تغییر داد ؟ همه ی ما در این داستان مهره بودیم … همیشه این چنین است، حتی در زندگی عادی و روزمرگی های آن.

مردم عادی و فقیر حکم سرباز دارند و هر چقدر که مقام و منزلت اجتماعیشان بالا رود، در جایگاه و مرتبه بالاتری در صفحه قرار خواهند گرفت، فیل و اسب در خدمت شاه و وزیرند .. ارکان دولت … که با اشاره ای از والا مقامان از جایی به جای دیگر فته و افراد را حذف می کنند

شاه و وزیر در مرتبه دوم قرار دارند و در مقام اول و بالاتر از همه ، مغز متفکری وجود دارد که زمام امور را به دست گرفته همه را اداره میکند ، به گوشه چشمی کسی را به عرش رسانده و با حرکت و با حرکت کوچکی فرد دیگر را به فرش می زند.

در زندگی من هم مسئله همین است ، من در ابتدای ماجرا در پست ترین جایگاه قرار داشتم * سرباز * … ولی من همیشه آن سربازی بودم که تا مرحله آخر پیشروی می کند تا وزیر شود و شاه را کیش و مات کند!
پس در حقیقتا قسمتی از ماجرا غلط بوده است که این چنین خود کیش شدم …


اطلاعات رمان تراژدی

نام رمان : تراژدی
نویسنده رمان : Ghostwriter
ژانر رمان : تراژدی , عاشقانه , درام , معمایی , جنایی
سطح رمان : نیمه حرفه ای
ویراستاران : تیم رمان بوک
تعداد صفحه : 452
با عضویت در کانال تلگرام ، سوپرایز های بهتری دریافت کنید
اگر شما نویسنده این رمان هستید، میتوانید درخواست حذف ارسال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا